Reference

photo

Investiční snídaně J&T

Snidaně 2.11.2016

Místo: J&T cafe Elektra

Catering: Slaná & sladká snídaňová tabule, nápoje, fresh džusy

Fajn-Catering můžeme vřele všem doporučit od komorních až po velmi náročné akce co do počtu hostí, kvality i délky trvání. Společnost nabízí široký sortiment chutných jídel studené nebo teplé kuchyně s profesionální obsluhou. Dokáží všem požadavkům a přáním vyjít vstříc, případně kompetentně poradit.

Jarmila Vaňková, J&T BANKA a.s.

photo

Kamila Hnízdová

Narozeninová oslava 8.10.2016

Místo: Krnov

Catering: Studeny a teplý raut

I přes námi několikrát měněné podmínky týkající se místa a počtu hostů byla komunikace i následná realizace zcela bez problémů. Jídlo bylo chutné, odpovídalo požadavkům na skladbu, lahodilo oku i chuťovým buňkám. Hosté byli velmi spokojeni. Přeji hodně spokojených klientů

Kamila Hnízdová

photo

Kolaudace kanceláří RAYNET

Firemní akce 11.9.2015

Místo: Ostrava

Catering: Teplý/studený raut, nápoje, dezerty

Pro kolaudaci našich ne zcela tradičních kanceláří jsme poptávali také ne zcela tradiční pohoštění. Čili vepřová kýta a mini řízečky dostali embargo… FAJN Catering přišel s několika variantami, ze kterých byla radost vybírat. Výsledek byl skvělý, děkujeme! P.S.Waldorf salát prosím i příště…

Martin Bazala, ředitel společnosti

photo

Karolína a Kamil Panských

Svatba 24.7.2015

Místo: Třinec - Oldřichovice

Catering: Svatební tabule, večerní raut, nápoje, dezerty

Chceme Vám moc poděkovat za to, že byla naše svatba díky Vašemu kulinářskému umění naprosto dokonalá. Velice nám chutnalo, jak oběd, tak raut, obzvlášť guláš byl vynikající. Spolupráce, příprava a jednání s panem Klimoszkem byla velice příjemná, i obsluha byla pozorná a velmi příjemná. Vřele doporučujeme!!!

Karolína a Kamil Panských

photo

Veronika Závodná

Zahradní oslava 24.5.2014

Místo: Ostravice

Catering: gril, studená kuchyně, dezerty

Narozeninová oslava na zahradě 24.5.2014.Maximální spokojenost s nabídkou servírovaných jídel. Spolupráce, komunikace a organizace proběhla na výbornou. Můžeme jen doporučit. Slané i sladké bylo vynikající, po domácích hamburgrech se jen zaprášilo. Děkujeme a jistě znovu služeb fajn cateringu využijeme.

Veronika Závodná

photo

Zuzka a Radovan Vladíkovi

Svatba 10.8.2013

Místo: Třinec - Oldřichovice

Catering: Svatební tabule, večerní raut, nápoje, dezerty

Honza Klimoszek a jeho catering je výbornou volbou pro Ty z nás, kteří chtějí za rozumný peníz gastronomii dosahující kvalit vaření Zdeňka Polreicha snoubenou s profesionálním servisem. Kdybych měl shrnout jeho služby do jediné věty. Napadá mě jedna jediná…Nic není nemožné…

Radovan Vladík

photo

Módní přehlídka Prisonbreak

Společenská akce 17.4.2013

Místo: Ostrava

Catering: Teplý/studený raut, nápoje, dezerty

Firma Fajn Catering mi zajistila skvělé cateringové služby po celou dobu programu módní přehlídky. Vše mělo skvělou úroveň a splňovalo kritéria, na kterých jsme se předem dohodli. Věřím, že pro návštěvníky akce to byl pěkný gastronomický zážitek.

Radek Pazderník

photo

Tereza a Michal Adamčíkovi

Svatba 21.7.2012

Místo: Ostrava

Catering: Svatební tabule, večerní raut, nápoje, dezerty

Na Jana Klimoszka jsme dostali výborné reference od kamaráda a již po první informační schůzce bylo rozhodnuto. Hostinu na naši svatbě bude zajištovat on. Kombinace mnohaletých zkušeností z jednoho z největších Ostravských hotelů a velká osobní kreativita pomohly již v prvních fázích plánování a výběru svatebního menu i večerního rautu. Samotná svatba byla jenom završením perfektní přípravy. Průběh byl naprosto hladký a veškeré pochutiny se objevovali na stolech svatebních hostů přesně v tu správnou chvíli a umožňovaly nám si svatební den užít naplno a nestarat se vůbec o věci kolem hostiny. Večerní raut pouze potvrdil vysokou úroveň Janových schopností a největším oceněním pro nás jako hostilele byly desítky spokojených hostů, kteří si veškerý catering neustále pochvalovali.

Michal a Tereza Adamčíkovi